مینی توربکس کف ساز mini turbex

مینی توربکس کف ساز برند AngusFire  ساخت انگلستان

AngusFire Hi-Combat Mini Turbex یک تولید کننده فوم ( کف ساز ) با سرعت بالا است. که در هر دقیقه حداکثر 100 متر مکعب (3500 مترمربع) کف و فوم ایجاد می کند. همچنین با استفاده از مجرای دود ویژه  ، می توان مینی توربکس برای استخراج سریع دود (SX) ، تهویه فشار مثبت و از بین بردن کف پس از خاموش شدن آتش استفاده کرد.

مینی توربکس Hi-Combat Mini-Turbex به صورت ایده آل برای برنامه های کاربردی در طیف گسترده ای از صنایع از جمله آتش نشانی شهرداری ، ارتش ، اتاق موتورهای کشتی ، فضاهای ماشین آلات و نگه دارنده های بار ، برنامه های معدنکاری و سیلابی کل زیرزمین ها ، فروشگاه های مایع قابل اشتعال ، مجاری کابل مناسب است.  کنترل انتشار بخار نشت مایعات سمی و قابل اشتعال در کاربردهای صنعتی عمومی. همچنین در شرایطی که در آن ممکن است نشت سوخت وجود داشته باشد ، یا یک جریان سریع لازم باشد ، مناسب است.

 مینی توربکس Mini Turbex برای استفاده های قابل حمل مستحکم ، قوی و سبک است و می تواند به سرعت توسط فقط یک آتش نشان اداره شود و واحدهای خروجی بزرگتر مانند ژنراتورهای با بسط بالا Turbex را تکمیل کند. دستگاه مینی توربکس  Hi-Combat Mini-Turbex نیز کاملاً جمع و جور هستند و به اندازه ای مناسب هستند که به عنوان تجهیزات استاندارد در قفل وسایل نقلیه آتش سوزی قرار بگیرند.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر، دانلود کاتالوگ،اطلاع از قیمت و دریافت پیش فاکتور به پایین این صفحه مراجعه کنید.